Ven každý den v nominaci na mobilní aplikaci roku 2017!

05.05.2017

S potěšením oznamujeme, že se naše mobilní aplikace "Ven každý den" se dostala do nominace na mobilní aplikaci roku 2017 v kategorii Novinka roku. Soutěž pořádá společnost Internet Info, s.r.o., která provozuje portály jako např. lupa.cz, měšec.cz, podnikatel.cz a další.

Naše aplikace byla zařazena do kategorie Novinka roku a je v této kategorii jedinou aplikací, která je k dispozici pro všechny tři platformy - Android, iPhone i Windows Mobile. Už samotná nominace nás velice potěšila a každopádně budeme rádi pokud nás podpoříte i ve finálním hlasování. Hlasovat lze velmi snadno na adrese www.aplikaceroku.cz/hlasovani. Hlasování nevyžaduje žádnou registraci, stačí zakliknout vybranou aplikaci (tedy naší :), zadat svůj email a odeslat.

Aplikaci si také samozřejmě můžete stáhnout z Windows Store, Google Play nebo AppStore. Pokud se Vám zalíbí, budeme rádi, když ji na Windows Store, Google Play či AppStore ohodnotíte. Děkujeme!

Doporučili byste někomu tento článek? Sdílejte ho na svém Facebooku!
Všechny články

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací