Kde je dlouhodobý pronájem aut opravdu nejlevnější?

11.09.2019

Zatímco dříve si každý chtěl koupit byt či dům, auto, zahradu, chatu a spoustu dalšího majetku, dnešní mladí lidé si užívají výhod sdílené ekonomiky. Chápou, že aby věc mohli užívat, nemusí ji vlastnit. Stačí si ji půjčit a kolikrát je to daleko výhodnější. Typickým příkladem je dlouhodobý pronájem auta.

Koupi nového auta si dnes nemůže dovolit zrovna každý. Vozy jsou drahé, kromě toho už při vyjetí z autosalonu nové auto ztrácí velkou část své hodnoty. Spousta lidí tedy místo takového plýtvání penězi volí jinou variantu, například operativní leasing či dlouhodobý pronájem auta. Zatímco u leasingu uzavíráte smlouvu na několik let, dlouhodobý pronájem je zcela bez závazku. Pod pojmem „dlouhodobý“ si lze představit rok, ale třeba i jen měsíc.

Vůz si pronajmete a jezdíte bez starostí

Dlouhodobý pronájem vozů má jednu obrovskou výhodu – nevyžaduje po vás řešit všechny ty komplikace spojené s vlastnictvím auta. Nemusíte se starat o servis, přezouvání pneumatik nebo platbu pojištění, protože tohle všechno hradí autopůjčovna.

Máte téměř nové auto

Jezdit v autě plném nejnovějších bezpečnostních technologií je skvělé a dlouhodobý pronájem vám to umožní. Tedy aspoň u některých autopůjčoven. Například autopůjčovna www.taggart.cz půjčuje auta s průměrným věkem 9 měsíců a průměrným počtem najetých km 18 000. Dlouhodobý pronájem je navíc dostupný i osobám v registru, kterým by nebyla poskytnutá půjčka.

Auto si zvolíte dle svých možností

Dlouhodobý pronájem aut vám dává volnost. Jste-li teď při penězích, můžete si dovolit platit měsíčně vyšší částku, takže získáte lepší auto. Kdybyste náhodou přišli o práci nebo se vám snížily příjmy, prostě si místo toho vyberete levnější vůz. Případně přejdete k jiné, levnější autopůjčovně. Nejlepší ceny na českém trhu má již zmiňovaná autopůjčovna Taggart. Nabízí totiž jednu obrovskou výhodu. Kdybyste někde našli stejné auto za výhodnější cenu než u nich, stačí přijít a obratem dostanete výhodnější nabídku.

Doporučili byste někomu tento článek? Sdílejte ho na svém Facebooku!
Všechny články

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací