WWW.VENKAZDYDEN.CZ

Přístav Petrov na Baťově kanálu (okr. Hodonín)

Baťův kanál najdete ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Tento umělý vodní kanál můžete bez problémů prozkoumat pěšky, na kole nebo na lodi. Pokud si budete chtít půjčit loď nebo člun, tak využijte jeden z mnoha přístavů na Baťově kanále. V tomto článku vám představíme přístav Petrov, který byl nedávno modernizován.

Přístav Petrov se nachází mezi Hodonínem a obcí Strážnice. Je to docela velký přístav, kde si můžete půjčit loď, abyste mohli taje a kouzla Baťova kanálu. Konkrétně jsou zde k dispozici motorové čluny pro 4 až 12 osob. Motorové čluny jsou k dispozici k zapůjčení na jeden den. Celkem je k dispozici 8 motorových člunů. Přístav Petrov také nabízí jednodenní výlety na lodi holandského typu. V rámci výletu můžete poznat další přístavy na Baťově kanálu.

Přístav Petrov rovněž nabízí příjemné posezení u kávy na moderní plovoucí kavárně. Tato plovoucí kavárna neslouží pouze k posezení nad šálkem kávy či čaje, ale také jak moderní vyučovací místnost, která disponuje moderní audivizuální technikou a plátnem na promítání prezentací. Místnost si můžete pronajmout k zajímavým presentacím své firmy. Z přístavu Petrov se pak můžete projít kolem Baťova kanálu k dalšímu přístavišti, což je přístaviště Strážnice nebo opačným směrem přístaviště Sudoměřice Výklopník. Cestička kolem Baťova kanálu je nezpevněná ale dá se využít i k cestování na jízdním kole.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí tento tip na výlet? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

Zpět na mapu / seznam výletů
Znáte někoho komu by se mohl líbit tento výlet?

Zajímavosti, které lze na výletě vidět


Fotogalerie výletu

Turistické známky na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí nejsou žádné turistické známky nebo nálepky.


Dětská hřiště na trase výletu

Na trase tohoto výletu nebo v jeho blízkém okolí nevíme o žádném dětském hřišti. Pokud o nějakém víte, dejte nám vědět.


Kam na výlet v okolí

Nenašli jsme žádné výlety, které začínají v blízkém okolí tohoto výletu. Pokud víte o nějakém zajímavém cíli dejte nám vědět.


Pozice kešek na mapě je záměrně o cca 10 - 30 metrů posunuta náhodným směrem, abychom nenapomáhli náhodným nálezům a příp. zničení či odcizení kešek. Registrovaní hráči geocachingu se pochopitelně k přesné pozici a dalším informacím mohou dostat na svém geocaching profilu.


Komentáře - Přístav Petrov na Baťově kanálu