Dětská hřiště Ústí nad Orlicí

Víceúčelové sportovní hřiště Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)

Víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem o rozměrech 31 x 15 m. Slouží především k provozování míčových her (malá kopaná, volejbal, nohejbal, basketbal, florbal, streetball, tenis, plážový tenis, soft tenis a badminton) a pro sportovní a rekreační aktivity široké veřejnosti. Nachází se v západní části areálu Aquaparku v Ústí nad Orlicí. Součástí hřiště je také malá horolezecká stěna – boulder, venkovní posilovna s pěti posilovacími stroji a technické zázemí s půjčovnou sportovních potřeb. Je možné si přinést také vlastní sportovní pomůcky.

Pronájem tohoto hřiště si můžete objednat telefonicky nebo přes rezervační systém na http://bazenusti.cz/cs/hriste/rezervacni-sytem/.

Kocinánka (Ústí nad Orlicí)

Velké vybavené hřiště uprostřed města. Najdete zde skluzavku, potůček, houpačky, prolezací domeček a spoustu dalších lákadel.

Park Čs. Legií (Ústí nad Orlicí)

Velká prolézačka ve tvaru lodi se skluzavkami a tunely. Lavička se nenachází přímo u prolézačky, ale na dohled.

Wolkerovo Předměstí (Ústí nad Orlicí)

Hřiště se nachází u rybníčku v parku Wolkerovo údolí (park u sídliště Dukla). Dostat se k němu můžete pěšky nebo na kole.

Sportoviště Popradská (Ústí nad Orlicí)

Asfaltový plac na basketbalu v Popradské ul. 1281 v Ústí nad Orlicí

Pivovarská (Ústí nad Orlicí)

Dětské hřiště u řeky Třebovky v Pivovarské ul. v Ústí nad Orlicí.

Restaurace Sporthotel Tichá Orlice (Ústí nad Orlicí)

Hledáte restauraci, kam se nemusíte bát zajít i s dětmi? Vyzkoušejte tu ve Sporthotelu Tichá Orlice, kde je jako dětský koutek vyhrazena malá místnost, kde se děti zabaví hraním a kreslením, zatímco vy se v klidu najíte. Restaurace je dětem otevřena a pro malé strávníky má připraveno i dětské menu. Více informací na www.sporthotel-tichaorlice.cz

MC Medvídek (Ústí nad Orlicí)

Klasickou dětskou hernu můžete s dětmi navštívit v Mateřském centru Medvídek. Děti si pohrají v kolektivu vrstevníků a vy se můžete zabavit s ostatními maminkami. Herna je určena menším dětem předškolního věku. Vstupné je 30 Kč/ dospělý/ dopoledne/ odpoledne. Mateřské centrum také samozřejmě kromě volné herny nabízí spoustu programů, kterých se s vašimi nejmenšími můžete účastnit. Více se dozvíte na www.medvidekuo.cz

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.